. .

دوره های آموزشی زبان انگلیسی

مدرک آزمون بین‌المللی زبان انگلیسیIELTS))

IELTS، سیستم آزمون بین‌المللی زبان انگلیسی است که مهارت انگلیسی داوطلبان را در سراسر جهان ارزیابی می‌کند.  با وجود برگزاری 1.7 میلیون آزمون در جهان، IELTSپرتقاضاترین سیستم آزمون زبان انگلیسی در جهان است. این آزمون در بیش از 800 مرکز و چهار بار در ماه برگزار می‌شود. در آزمون IELTS، بدون توجه به ملیت داوطلبان، با هر شرکت کننده منصافه برخورد می‌شود.

شما می‌توانید بر اساس هدفتان برای کار، تحصیل یا مهاجرت، یکی از دو نوع آکادمیک یا جنرال آزمون را انتخاب کنید. هر دو فرمت از چهار بخش تشکیل شده است: مهارت شنیداری، خواندنی، نوشتاری و گفتاری. نمره کل در آزمون آیلتس، 9 است.

آکادمیک یا جنرال

آکادمیک – موسسات آموزش عالی

فرمت آکادمیک، که بیشتر بر مهارت گفتاری تاکید دارد، به متقاضیانی اختصاص دارد که قصد تحصیل یا آموزش در دانشگاه‌ها یا موسسات آموزش عالی انگلیسی زبان را دارند. پذیرش در رشته‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد، به نتیجه آزمون IELTS بستگی دارد.

آزمون جنرال – برای ورود به مدارس، کار یا مهاجرت

فرمت جنرال در این آزمون، بر مهارت‌های کلی اولیه در زمینه کار و اجتماعی تمرکز دارد. این آزمون معمولا مخصوص افرادی است که قصد سفر به یک کشور انگلیسی زبان برای تحصیلات متوسطه، تجربه کاری یا رشته‌های آموزشی را دارند. افرادی که قصد مهاجرت به کانادا، استرالیا و نیوزیلند را دارند، باید آزمون جنرال IELTS را بگذرانند. شایان ذکر است، برخی از رشته‌ها و حرفه‌های خاص، برای ثبت نام در دانشگاه یا مهاجرت، به آیلتس آکادمیک نیاز دارند.

برای شرکت در این آزمون می‌توانید از طریق بیش از 800 مرکز آزمون در سراسر دنیا، اقدام کنید. به کمک سایت IELTS Worldwide Search، نزدیک‌رین مرکز آزمون را پیدا کنید. از طریق این سایت می‌توانید تاریخ آزمون‌ها، مهلت ثبت نام و هزینه آزمون را بر مبنای واحد پول کشور خودتان مشاهده کنید. مسئولان برگزاری آزمون، برخوردی صمیمانه و کمک کننده دارند. آنها به همه درخواست های شما پاسخ می‌دهند. مراکز آزمون ما، تحت نظارت British Council، IDP، IELTS استرالیا یا سازمان‌های خصوصی قرار دارند که واجد استانداردهای کیفیتی دقیق، امنیت و خدمات مورد نیاز متقاضیان است.


مدرک آزمون زبان انگلیسی TOEFL))

آزمون تافل پرتقاضاترین آزمون زبان انگلیسی در دنیاست که قابل قبول بیش از 8,000دانشگاه، دانشکده و موسسه در بیش از 130 کشور جهان است. اگر قصد ادامه تحصیل در هر کشوری را داشته باشید، آزمون تافل برای رسیدن به این هدف، می‌تواند به شما کمک کند.

آزمون تافل از مزایای خاصی برخوردار است

بیش از 8,000دانشگاه، دانشکده و موسسه در بیش از 130 کشور جهان، برای تصمیم‌گیری در پذیرش دانشجو به نمرات آزمون تافل استناد می‌کنند. شما می‌توانید به راحتی در آزمون تافل و به انتخاب خود در بیش از 4,500سایت مربوط به آزمون در بیش از 165 کشور در سراسر دنیا شرکت کنید. علاوه بر این به دلیل اینکه کل آزمون تافل بر خلاف آزمون‌های دیگر در یک روز برگزار می‌شود، در وقت و هزینه نیز صرفه‌جویی خواهد شد.

تافل، به اثبات مهارت‌های انگلیسی شما که در کلاس‌های دانشگاه قابل استفاده خواهند بود، کمک می‌کند. در این آزمون، متنی را از یک کتاب درسی خوانده و به یک سخنرانی گوش می‌دهید، سپس، در مورد موضوع آن نوشته یا صحبت می‌کنید، درست شبیه کاری که در کلاس انجام می‌دهید. از آنجا که این آزمون به طور 100%، مطالب و سوالات دانشگاهی را در برمی‌گیرد، بسیاری از دانشگاه‌ها آن را مناسب‌ترین ملاک برای تصمیم‌گیری در پذیرش دانشجو می‌دانند. مطمئنا در این آزمون یک مصاحبه انجام می‌دهید اما چه اتفاقی می‌افتد اگر که مصاحبه‌کننده در آن روز، روز بدی را گذرانده باشد و سطح شما را پایین‌تر از آنچه که هستید، ارزیابی کند؟ شک نداشته باشید که نمره شما در این آزمون واقعی و قابل اعتماد است چرا که پاسخ‌های شما در آزمون صحبت کردن ثبت شده و به جای یک ممتحن از یک سایت محلی آزمون، توسط سه تا شش ممتحن ارزیابی می‌شود.

به دلیل اعتبار آزمون تافل به لحاظ کیفیت، رعایت عدالت و بی‌طرفی و فرمت 100% دانشگاهی، نمره‌ای که در این آزمون کسب می‌کنید، به ممتاز بودن شما کمک می‌کند. این آزمون، قابل قبول‌ترین آزمون زبان انگلیسی در جهان است که بیش از 8000 دانشگاه، دانشکده و موسسه در 130 کشور آن را تایید می‌کنند. و این لیست، 100 دانشگاه برتر جهان را در بر می‌گیرد. با ارسال مدرک تافل خود به دانشگاه مورد نظر، نشان خواهید داد که برای موفقیت در دانشگاه آمادگی دارید.

آزمون iBT تافل

این فرمت از آزمون که از طریق اینترنت برگزار می‌شود، یکی از مهمترین بخش‌های سفر شما برای تحصیل در یک کشور انگلیسی زبان است. علاوه بر آزمون، سازمان برگزارکننده، تجهیزات و راهنمایی‌هایی را برای آماده‌سازی شما برای آزمون و تقویت مهارت زبان انگلیسی در اختیارتان قرار می‌دهد. آزمون iBT، مهارت شما را در کاربرد و درک زبان انگلیسی در سطوح دانشگاهی مورد سنجش قرار می‌دهد. و نحوه تلفیق مهارت‌های شنیداری، نوشتاری، گفتاری و خواندنی با یکدیگر را برای انجام کارهای دانشگاهی، ارزیابی می‌کند. آزمون تافل، دو فرمت دارد. فرمتی را که شما انتخاب می‌کنید به مکان مرکز آزمون بستگی دارد. بیشتر داوطلبان، آزمون اینترنتی (iBT) را انتخاب می‌کنند. مراکزی که امکان دسترسی به اینترنت را نداشته باشند، آزمون را با فرمت مبتنی بر کاغذ (PBT) برگزار می‌کنند. هر سال، نزدیک به یک میلیون نفر در رده‌های سنی مختلف، در این آزمون شرکت کرده و مهارت خود را در زبان انگلیسی نشان می‌دهند. از زمان اولین دوره برگزاری تافل تا به حال، بیش از 25 میلیون نفر از سراسر جهان در این آزمون شرکت کرده‌اند.

میانگین سطح مهارت زبان انگلیسی را از متوسط تا پیشرفته رده‌بندی می‌کنند.

 • دانشجویان برای ادامه تحصیل در موسسات آموزش عالی برنامه‌ریزی می‌کنند.
 • پذیرش و فارغ التحصیلی در رشته‌های آموزش زبان انگلیسی
 • متقاضیان گواهینامه و بورسیه تحصیلی
 • زبان‌آموزانی که قصد ادامه تحصیل دارند
 • متقاضیان ویزاهای کار و دانشجویی

بیش از 8000 دانشگاه، دانشکده و موسسه در 130 کشور، نمرات آزمون تافل را تایید می‌کنند. سایر سازمان‌هایی که به نمرات تافل استناد می‌کنند عبارتند از:

 • دپارتمان مهاجرت برای صدور ویزای کار و اقامت بر نمرات این آزمون تاکید می‌کند.
 • سازمان‌های پزشکی و کاریابی‌ها برای اعطای گواهینامه‌های حرفه‌ای
 • افراد عادی برای سنجش پیشرفت خود در یادگیری زبان انگلیسی

نمره شما بستگی به عملکردتان در پاسخگویی به سوالات دارد. در هر بخش آزمون شنیداری و خواندنی، شما باید حداقل به یک سوال پاسخ دهید، حداقل یک مقاله بنویسید و حداقل در مورد یک موضوع، به طور کامل صحبت کنید تا نمره مطلوبی کسب کنید. در آزمون iBT، برای هر 4 بخش یک نمره مجزا و یک نمره کل در نظر گرفته می‌شود:

 • بخش خواندن (نمره 0 – 30)
 • بخش شنیداری (نمره 0 – 30)
 • بخش گفتاری (نمره 0 – 30)
 • بخش نوشتاری (نمره 0 – 30)
 • نمره کل (0 – 120)

علاوه بر این به نمرات، ثبت نمره شما، شامل بازخورد عملکردی است که بازتاب سطح عملکرد و شرحی از انواع کارهایی که داوطلبان آزمون در محدوده نمره گزارش شده به طور معمول می توانند انجام دهند.آزمون تافل، نمره قبولی یا مردودی ندارد؛ موسسات آموزش عالی خصوصی و نمایندگی‌ها، نمره مورد نیاز خود را تعیین می‌کنند. مدت اعتبار مدرک تافل، دو سال پس از تاریخ آزمون است و محدودیتی برای تعداد دفعات شرکت در آزمون وجود ندارد.

 

مدرک زبان انگلیسی تجاری( ( BEC

این مدرک توسط کارفرمایان، وزارتخانه ها، ادارات دولتی و سازمان های حرفه ای در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده است. این یک مجموعه ارزشمند از سه مدرک است که به روشنی نشان می دهد که شما مهارت های زبان انگلیسی را برای اثبات به کارفرما دارید.
آزمون هایBECبرای افراد طراحی شده است. آنها برای آمادگی کسی که مشغول به تحصیل در دوره های تجارت و بازرگانی است بسیار مفید می باشد. در محیط پر چالش تجاری امروز ، شرکت ها به دنبال کارکنانی با مهارت های زبان انگلیسی هستند تا بتوانند به سازمان های خود در رقابت بین المللی کمک کنند. شما می توانید این مزیت مهم را با اطمینان حاصل کنید و مهارت های زبانی که کارفرمایان به دنبال آنها هستند را کسب کنید.
این مدرک مطابق با چارچوب مراجع مشترک اروپا CEFRایجاد شده که یک سیستم بین المللی به رسمیت شناخته شده برای توصیف تواناییهای زبانی است.
BEC
در تاریخ های مختلف ثابت در مراکز در سراسر جهان برگزار می شود. این آزمایش به صورت ماهانه برگزار می شود.

سه سطحBEC  وجود دارد:
BEC .1
  مقدماتی B1
 
BEC .2برتر B2
 
BEC .3عالی C1

آزمون کلیدی زبان انگلیسی(KET)

KET، یک مدرک تحصیلی در سطح پایه است که نشان می دهد شما می توانید با استفاده از انگلیسی در موقعیت های ساده ارتباط برقرار کرده و به یک پایه خوب در یادگیری زبان انگلیسی دست یافته اید.
اگر شما میخواهید بدانید که مطالعات خود را به خوبی شروع کرده و به یک دانش پایه برای خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن دست یافته اید، این آزمون را بدهید.
این آزمون دارای سه بخش است:
1. خواندن و نوشتن - 70 دقیقه، 56 پرسش
2. شنیداری - 25 دقیقه
3. مکالمه - 8-10 دقیقه

نمره
A، B، Cبه معنای قبولی  D، E  یاUبه معنای مردودی است.

 

آزمون زبان انگلیسی مقدماتی (PET)

اگر شما می خواهید بدانید که آیا سطح زبان انگلیسی شما متوسط است یا خیر این آزمون را بدهید. با این سطح از زبان انگلیسی شما می توانید از تعطیلات در کشورهای انگلیسی زبان لذت ببرید. اما احتمالا باید پی قبولی در آزمونPET  مطالعه را ادامه دهید.

PET یکی از  پنج امتحان اصلی ارائه شده توسط کمبریجESOL است.سطحPET به عنوان پیش از متوسط می باشد

این آزمون دارای این بخشها می باشد:

 1. خواندن و نوشتن با هم امتحان گرفته می شود - 90 دقیقه
 2. شنیداری - 30 دقیقه
 3. مکالمه - مصاحبه، 10 دقیقه

شما می توانید امتحانPET را از طریق کامپیوتر و یا کاغذ انجام دهید. آزمون توسط کامپیوتر است یک بار در ماه در دسترس است.آزمون  توسط کاغذ است تنها شش بار در سال است.

نمره

'قبولی'، 'شایسته قبولی ، مردودی محدود، یا 'مردود'

اولین مدرک زبان انگلیسی (FCE)

این آزمون برای افرادی است که نیازدارند ثابت کنند که می توانند از زبان انگلیسی برای نوشتار و گفتار روزمره انگلیسی در سطح بالای متوسط برای کار یا تحصیل استفاده کنند.

این آزمون در بیش از1000 مرکز بین المللی در دسترس است. همچنین، با گزینه های آزمون های مبتنی بر کاغذ و مبتنی بر کامپیوتر، شما می توانید انتخاب کنید که، کجا و چگونه امتحان بدهید. مدرک شما از سوی هزاران نفر از کارفرمایان، دانشگاه ها و ادارات دولتی در سراسر جهان پذیرفته می شود.

این آزمون دارای پنج بخش است:

 1. خواندن - 60 دقیقه
 2. نوشتن - 2 مقاله، 80 دقیقه
 3. استفاده از زبان انگلیسی - 45 دقیقه
 4. شنیداری - 40 دقیقه
 5. زبان - مصاحبه، به طور معمول با یک کاندیدای دیگر، 15 دقیقه

نمره

A، B، Cبه معنای قبولی  D، E  یاUبه معنای مردودی است.

 FCE با نمره  Aبرای ورود به برخی از دانشگاه ها پذیرفته شده است.

 مدرک زبان انگلیسی پیشرفته (CAE)

این مدرک یک امتحان انگلیسی مهم برای رسیدن به موفقیتهای حرفه ای و دانشگاهی است. در پاسخ به تقاضای جهانی برای اطلاعات بیشتر در مورد این آزمون، ما میکرو سایتی را برای کمک به شما در پیدا کردن اطلاعات مورد نیازتان اختصاص داده ایم.

اگر شما می توانید با اعتماد به نفس به زبان انگلیسی برای کار و یا تحصیلتان ارتباط برقرار کنید، این آزمون برای شما است. بیش از 60000 نفر در هر سال در بیش از 60 کشور جهان در این آزمون شرکت می کنند.

این آزمون دارای پنج بخش است:

 1. خواندن - 75 دقیقه
 2. نوشتن - 2 یا 3 عنوان، 120 دقیقه
 3. زبان انگلیسی در استفاده - 5 مورد با 50 سوال - 60 دقیقه
 4. شنیداری - 40 دقیقه، 30 پرسش
 5. مکالمه - مصاحبه، به طور معمول با یک کاندیدای دیگر، 15 دقیقه

نمره

A، B، Cبه معنای قبولی  D، E  یاUبه معنای مردودی است.

 CAE برای ورود به برخی از دانشگاه ها پذیرفته می شود.

مدرک تسلط به زبان انگلیسی(CPE)

این مدرک پیشرفته ترین آزمون برای زبان آموزانی است که به سطح بسیار بالایی از مهارت در زبان انگلیسی دست یافته اند.آزمونCPE با استفاده از موقعیت های زندگی واقعی است که به ویژه برای کمک به شما در برقراری ارتباط موثر و یادگیری مهارت های زبانی برای بالاترین سطح از زندگی حرفه ای و علمی طراحی شده است.

این آزمون اولین آزمون عمومی انگلیسی است که برای سخنگویان زبان های دیگر در جهان در این سطح طراحی شده است. این مدرک برای کارفرمایان، دانشگاهها و ادارات دولتی در سراسر جهان برای تقریبا 100 سال قابل اعتماد و مورد قبول بوده است.  این مدرک شما توانایی شما را به استفاده از زبان انگلیسی با تسلط و پختگی کامل در سطحی نزدیک به یک متکلم بومی اثبات می کند.

هنگامی که یک مدرک زبان انگلیسی کمبریج را به دست آوردید، شما دارای یکی از با ارزش ترین مدارک انگلیسی در جهان است.

اگر شما واقعا عاشق انگلیسی این آزمون را انجام دهید. اگر شما در این امتحان پذیرفته شدید انگلیسی شما به اندازه کافی برای آموزش زبان انگلیسی به دیگران خوب است. زبان انگلیسی شما به اندازه کافی برای تحصیل در هر یک از دانشگاههای بریتانیا خوب خواهد بود. بیش از 45000 نفر در بیش از 80 کشور جهان هر سال در این آزمون شرکت می کنند.

این آزمون دارای پنج بخش است:

 1. خواندن - 4 قسمت، 90 دقیقه
 2. بخش 1، 3 متن با 18 جای خالی
 3. بخش 2، 4 متن مرتبط با 2 سؤال در هرکدام
 4. بخش 3،متن با پاراگراف های خالی
 5. بخش 4، متن را با پرسش های چند گزینه ای
 6. انشا- 2 موضوع، 2 ساعت
 7. . استفاده از زبان انگلیسی - 90 دقیقه
 8. بخش 1، متن با 15 جای خالی
 9. بخش 2 ،شکل گیری کلمات
 10. بخش 3 ، جملات  با جای خالی
 11. شنیداری - 3 یا 4 قسمت، 40 دقیقه
 12. بخش 1، 4 متن با سوالات چند گزینه ای
 13. بخش 2 ، متن  با جای خالی
 14. مصاحبه - به طور معمول با یک کاندیدای دیگر، 15 دقیقه

نمره

A، B، Cبه معنای قبولی  D، E  یاUبه معنای مردودی است.

آزمون تمرین زبان انگلیسی برای زبان آموزان کودک (YLE)

این آزمون  به طور خاص برای کودکان مدرسه ای بین 7 و 12 ساله طراحی شده است. این آزمون کودک شما را برای راه ماجراجویانه یادگیری زبان آماده کرده ،و آنها را با آموزش روزمره مکالمه و نوشتار زبان انگلیسی در محیطی پویا و سرگرم کننده آشنا می سازد.

 این آزمون کمبریج ESOL ، اغلب اولین تجربه یک کودک از امتحانات است و تاکید بسیار زیادی بر ایجاد یک تجربه مثبت دارد. این مسئله در آزمونهای تمرینی مصور و یاداشتهای معلمان ، با ایده های عملی برای هر یک ازسه آزمون کمبریج YLE  با عنوانهای Starter, mover و flyer منعکس شده است.

 YLE دارای سه سطح می باشد. سطح اول، starter  است که مختص کودکان با مهارت های بسیار ابتدایی است. کودکان تشویق می شوند تا در سطوح بعدی mover و flyer پیشرفت کنند. زبان آموزان  در هر یک از زمینه های مهارتی Cambridge Shields کسب کرده و گواهینامه هایی در پایان هر سطح به آنها تعلق می گیرد.

دانش آموزان در سطح flyer  می توانند هدف خود را بر دو آزمون اصلی انگلیسی کمبریج بگذارند ، آزمون کلیدی زبان انگلیسی  ((KET  یا آزمون کلیدی زبان انگلیسی برای مدارس (KETS) و آزمون زبان انگلیسی مقدماتی (PET)  یا آزمون زبان انگلیسی مقدماتی برای مدارس (PETS). این مهارت ها دروازه ای رو به طیف گسترده از آزمون های زبان انگلیسی برای تمام سطوح و اهداف هستند.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

  تماس با ما

  برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

  • تلفن مشاوره تماس مستقیم: 02191012515
  • تلفن دفتر گرجستان: 00995596693000
  • تلفن دفتر انگلستان: 00447700308000
  Top
  We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…