. .

کارشناسی ارشد (2 گرایش)

خلاصه توضیحات دوره

نام دوره : مدیریت اجرایی MBA با 2 گرایش

مدت دوره : تمام وقت یکسال / پاره وقت 16 ماه        

شهریه دوره :

دوره یکساله : 6950 پوند (معادل ریالی قیمت روز پوند)

دوره 16 ماهه :7450 پوند  (معادل ریالی قیمت روز پوند)

محل تشکیل کلاس : تهران - لندن

گواهینامه :

1- مدرک پایان دوره مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه بازرگانی لندن lscLondon

شرح دوره :

مقدمه

علم مدیریت بعنوان راهکار اساسی برتری سازمانها مدتهاست که مد نظر صاحبان صنعت و تجارت قرار گرفته است .

البته بدیهی است که برای در اختیار داشتن ابزارهای عملی برای ارزش آفرینی در سازمانها علم مدیریت به تنهایی راه گشا نخواهد بود و این نقطه تولد MBA است .

MBAچيست ؟

رشته شناخته شده بین المللی و مدرک فوق تجربی بدون مرزی است که می توان گفت تمامي علم مدیریت را بطور کاربردی ارائه می دهد.  این رشته برای کسانیکه در تجارت و مدیریت فعال بوده و به دنبال پیشرفت حرفه ای در كسب و كار و حرفه شخصی یا دانش مدیریتی هستند، بسيار مناسب است.به بیان دیگر باید علم تئوری را به طورعملی تجربه کنیم تا  با تكيه بر دانش ،خود را به عنوان یک مدیر موفق مطرح کنیم و این همان MBAاست

چرا MBAبخوانيم؟

در حرفه تان پیشرفت کنید:اگرشما یک دکتر، مهندس، ویراستار یک روزنامه محلی و يا  فارغ التحصیل دانشگاهي هر رشته اي كه باشید ، بدون توجه به اینکه چه مدرک تحصیلی دارید می توانید خود را برای حرکت به سوی پست مدیریتی مرتبط با رشته تان آماده کنید.

حرفه اتان را تغییر دهید: اگر حرفه شما کمتر از آن چیزی است که در شان شما است یا متناسب با علایقتان نیست،MBA   فرصت شکوفایی و آموزش مورد نیاز را برای تغییر حرفه تان به شما ارائه می دهد.

کسب و کار بسازید: با یک دوره MBAشما می توانید همه کارهایی را که برای شروع یک تجارت نیاز دارید از نوشتنBusiness Plan   گرفته تا تخمین ریسک سرمایه گذاری را خودتان انجام دهید.

 آمارها نشان داده است که درصد شکست کسب و کارهای کوچکی که توسط فارغ التحصیلان MBAشروع می شود 50% پایین تر از سایر تجارت ها است.    

ساز و کار آموزش :

در این دوره سعی گردیده است نظام های سنتی و آموزشی مدیریت متحول گردد و آموزش ، محدود به " کلاس" و آموزش یکطرفه از جانب استاد نگردد . بلکه قصد داریم تا ابتدا تئوری های علوم مدیریتی را در سطح کلان به شما آموزش دهیم ، سپس در یک ساختار فرا کلاس با موردکاوی های (Case study) متعدد و تجزیه و تحلیل مورد های مختلف ، این تئوری ها را به چالش کشانیم تا فرآیند " کشش دانش " از جانب دانش پذیران به ورطه عمل در آید .دراین فرآیند استاد به تنهایی مدرس کلاس نیست بلکه دانشپذیران که از گروه ها و سطوح مختلف جامعه می باشند از تجربیات یکدیگر استفاده کرده و دانش اندوخته خود را در اختیار هم کلاسی ها خود قرار می دهند .


سرفصل دروس :

لیست دروس N
مدیریت بازاریابی 1
مدیریت مالی و تجزیه و تحلیل مالی 2
مدیریت منابع انسانی و کارآفرینی 3
روش تحقیق 4
کسب و کار بین المللی 5
بازاریابی استراتزیک 6
ماژول انتخابی در گرایش تخصصی  7
مطالعه موردی Case Study 8
پروژه پژوهشی  یا  پایان نامه  9

 

 

 

 

 

 

 


 

 رشته های تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد با همکاری دانشگاه بازرگانی لندن

گرایش های تخصصی

 -1حسابداری و تکنیک های تصمیم گیری  ( Accounting and Decision Making Techniques  )

 -2محیط کسب و کار ( Business Environment)

 -3فناوری اطلاعات و مدیریت سیستم های اطلاعاتی ( Information Technology and Management Information Systems )

نحوه پذيرش و ثبت نام

ابتدا رزومه خود را به نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید و پس از تایید با شما تماس خواهد گرفته شد.

تذکر: رزومه شامل سوابق تحصیلی ، شغلی ، آموزشی و پژوهشی ، مقاله ،تالیف و ترجمه و ...

مدت زمان تحصیل در این دوره  یک سال تا شانزده ماه است و محل تشکیل کلاسها در ایران - تهران یا حضوری در لندن می باشد.

جدول شهریه دوره ها ( کلیک کنید )

شیوه نامه ثبت نام :

ابتدا رزومه خود را به آدرس ایمیل مشاور خود ارسال نمایید.
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 

(رزومه شامل سوابق تحصیلی ،آموزشی و پژوهشی، سوابق کاری و اجرایی ، دوره های تخصصی گذرانده شده ، نشر کتاب و مقاله ، تقدیرنامه ، حکم های دریافتی ، عضویت در انجمن ها و سازمان ها)  دانلود نمونه

 

روند ثبت نام در دانشگاه لندن :

 مرحله اول : پس از ارسال رزومه و تایید توسط واحد آموزش ، رزومه شما به دانشگاه مربوطه ارسال و در صورت موافقت  Accept   برای شما صادر و ارسال می گردد .

تذکر: تا این قسمت شما هیچ هزینه ای به دانشکده پرداخت نخواهید کرد

مرحله دوم : دریافت و تکمیل کردن فرم تقاضانامه ثبت نام فارسی( دانلود فرم )  و انگلیسی ( دانلود فرم ) و ارسال به ایمیل مشاورین

2- تکمیل مدارک ثبت نام ( * 12 قطعه عکس 4*3 رنگی با زمینه سفید -تکمیل و امضای آیین نامه و تعهد نامه آموزشی (دانلود آیین نامه)  * کپی شناسنامه تمامی صفحات - * کپی کارت ملی* کپی کارت پایان خدمت * کپی پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار * کپی آخرین مدارک تحصیلی و ریز نمرات ( برابر با اصل )

مرحله سوم : پس از تکمیل مدارک بالا ، شهریه ترم اول را به شماره حساب اعلام شده از طرف موسسه واریز و کپی فیش را به واحد آموزش تحویل دهید تذکر:لطفا قبل از واریز از نرخ ارز روز اطلاع یابید.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

  تماس با ما

  برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

  • تلفن مشاوره تماس مستقیم: 02191012515
  • تلفن دفتر گرجستان: 00995596693000
  • تلفن دفتر انگلستان: 00447700308000
  Top
  We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…