. .

Explore

هزینه اقامت گرجستان

در این مقاله تمامی تلاش خود را در بر داشتیم که شما متقاضی محترم را با تحصیل در گرجستان اشنا کنیم . تحصیل در کشور گرجستان در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، دکتری ، پزشکی عمومی و دندانپزشکی ارائه می شود . از مزایای کشور گرجستان میتوان به این نکته خیلی مهم اشاره کرد که سطح استاندارد های اموزشی کشور گرجستان با سایر کشورهای اروپایی و امریکایی در یک سطح می باشد و همچنین باید بدانید که رشته های پزشکی این کشور مورد تایید وزارت کشور نمی باشد و تنها مزیت تحصیل در مقطع پزشکی برای کسانی می باشد که قصد مهاجرت به کشور های اروپایی را دارند .در کل هزینه های شهریه دانشگاهی و هزینه های زندگی در کشور گرجستان تقریبا با هزینه های کشورهای مجارستان و ایتالیا و … برابری میکند ولی شما متقاضی محترم میتوانید با تحصیل در کشور های عضو شنگن اقامت دائم این کشور ها را بدست اورید که در کشور گرجستان با تحصیل به هیچ عنوان اقامت دائم را اخذ نمیکنید . موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای MIE اتریش در وین و دفاتر همکار ما در ایران این افتخار را دارند در زمینه تحصیلی گرجستان و اخذ اطلاعات جامع در باب مهاجرت به گرجستان و هزینه زندگی و تحصیل در گرجستان مشاوره تلفنی رایگان و تخصصی ارائه نمایند .

هزینه دوره های دانشگاهی-Geo

هزینه تحصیل در گرجستان در سایر رشته ها

هزینه تحصیل در گرجستان با توجه به نوع رشته و مقطع تحصیلی دانشگاه متفاوت می باشد و از 3000دلار تا 6000دلار سالانه می باشد.

هزینه تحصیل در گرجستان در مقطع لیسانس

 • هزینه تحصیل در رشته های مدیریت، اقتصاد، حسابداری ۳۰۰۰ دلار سالیانه
 • هزینه تحصیل در رشته های پرستاری و داروسازی ۳۵۰۰ دلار سالیانه
 • هزینه تحصیل در رشته های مهندسی ۴۰۰۰ دلار سالیانه

هزینه تحصیل در گرجستان در مقطع فوق لیسانس

 • هزینه تحصیل در رشته های مدیریت، ۴۰۰۰ دلار سالیانه
 • هزینه تحصیل در رشته های فنی مهندسی، ۴۰۰۰ دلار سالیانه

هزینه تحصیل در گرجستان در مقطع دکترا

 • هزینه تحصیل در رشته دندانپزشکی ۴۵۰۰ دلار سالیانه
 • هزینه تحصیل در رشته پزشکی عمومی ۵۵۰۰ دلار سالیانه

 

هزینه های زندگی در گرجستان

هزینه های زندگی در گرجستان

هزینه زندگی در کشور گرجستان به طور متوسط 25% ارزانتر از متوسط هزینه های زندگی در ایران است. اگر شما به عنوان یک دانشجو و با قصد ادامه تحصیل وارد کشور گرجستان شوید مطمئنا امکان استفاده از خوابگاه های دانشجویی را دارید که موجب می شود هزینه های شما تا حد زیادی کاهش پیدا کند. بر اساس آمار های اداره ملی گرجستان هزینه های زندگی یک فرد در سال 2015 ماهانه در این کشور 150 لاری و برای یک خانواده دو نفره 240 لاری (1 دلار= 2.3 لاری) بوده است. این برآورد هزینه بدون احتساب هزینه مسکن است. با احتساب هزینه مسکن می توان گفت هزینه زندگی ماهانه در شهر تفلیس پایتخت کشور گرجستان  برای یک نفر حدودا 500 لاری خواهد بود.

 اگر شما نیز مایل به ادامه تحصیل در  گرجستان و دریافت اقامت تحصیلی در این کشور هستید با ما تماس بگیرید. وکلا و کارشناسان برجسته ما در StudyPortal این امکان را برای هموطنان عزیز فراهم نموده اند تا بتوانند در بهترین دانشگاه های این کشور به ادامه تحصیل بپردازند.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

  تماس با ما

  برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

  • تلفن مشاوره تماس مستقیم: 00995596693000
  • تلفن دفتر گرجستان: 00995596693000
  • تلفن دفتر انگلستان: 00447700308000
  Top
  We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…