. .

هزینه ویزای انگلستان

هزینه ویزای تحصیلی انگلستان

دانشجویان یا دانش‌آموزانی که مایل به تحصیل در یک دوره آموزشی در مراکز معتبر انگلستان از جمله مدارس شبانه‌روزی، مدارس زبان، مدارس تابستانی، کالج‌های بین‌المللی و دانشگاه‌های انگلستان هستند،‌ باید برای دریافت ویزای تحصیلی انگلستان درخواست دهند. این ویزاها انواع مختلفی دارند و دانشجویان و دانش‌آموزان بسته به نوع و مدت دوره‌های خود باید برای دریافت ویزای مربوطه درخواست دهند. البته، هزینه ویزای تحصیلی انگلستان به نوع ویزای دانشجویی درخواستی شما و شرایط خاص پرونده شما دارد.

انواع ویزا‌های تحصیلی انگلستان

همانطور که گفته شد، ویزای دانشجویی انگلستان انواع مختلفی دارد. به همین ترتیب، هر ویزا به متقاضی اجازه تحصیل در دوره‌ها و مؤسسات خاصی را در سراسر انگلستان اعطا می‌کند. دسته‌بندی ویزا‌های دانشجویی در انگلستان شامل 3 نوع ویزای مختلف است.

 • ویزا دانشجویی عمومی Tier-4
 • ویزا دانش‌آموزی‌ Tier-4
 • ویزای کوتاه مدت تحصیلی

ویزاهای Tier-4 به دانش‌آموزان و دانشجویان اجازه می‌دهند که در دوره‌هایی نزد موسسات آموزشی تایید شده (Tier-4 Sponsors) که توسط UKVI (دفتر ویزا و مهاجرت بریتانیا) و “British Council” (شورای علمی و فرهنگی انگلستان) انتخاب شده‌اند، تحصیل کنند. این مراکز شامل دانشگاه‌ها و مؤسسات دیگری می‌باشند که طیف گسترده‌ای از دوره‌های آموزشی را در همه زمینه‌ها ارائه می‌دهند. در ادامه، صاحبان ویزای کوتاه مدت تحصیلی نیز قادر هستند در دوره‌های کوتاه مدت که در کل کمتر از 11 ماه به طول می‌انجامند، تحصیل کنند. این ویزا در دو نوع ارائه می‌شود که در کل به مدت 6 یا 11 ماه امکان سفر به انگلستان را به دانش‌آموزان و دانشجویان متقاضی تحصیل در انگلیس می‌دهد.

هزینه ویزای تحصیلی انگلستان

فرآیند درخواست ویزا می‌تواند چندین هزینه را شامل شود، که متقاضی ویزا باید بطور کامل آنها را پرداخت کند، تا بتواند درخواست خود را تکمیل کند. همانطور که در بالا اشاره کردیم، 3 نوع ویزای متفاوت برای دانشجویانی که مایل به تحصیل در انگلستان هستند، وجود دارد. به همین ترتیب، هر ویزا هزینه‌های خاص خود را نیز دارد که به شرح زیر هستند.

هزینه‌های ویزای تحصیلی عمومی Tier-4 انگلستان

مراحل درخواست ویزای دانشجویی Tier-4 شامل هزینه‌های مختلف است که مبلغ کل آن تقریبا 348 پوند برای هر شخص متقاضی خارج از انگلستان است. همچنین هزینه‌های اضافی وجود دارند که می‌توانند بر اساس شرایط درخواست شما شامل “هزینه سلامت مهاجرت” (HIS)، هزینه ترجمه اسناد تحصیلی (اگر اسناد شما به زبان انگلیسی نباشد)، سپرده‌های بانکی برای اثبات پشتیبانی مالی و هزینه‌های تست زبان انگلیسی به منظور اثبات مهارت انگلیسی شما باشند. برای اطلاع از هزینه‌های نهایی و دریافت خدمات ویزای تحصیلی با مشاوران ما در studyportal.ir تماس بگیرید.

هزینه‌های ویزای دانش‌آموزی Tier-4 انگلستان

فرآیند درخواست ویزای دانش‌آموزی Tier-4 شامل مراحل مختلفی است که برخی از آنها شامل هزینه‌هایی می‌شوند. به این ترتیب، کل هزینه ویزای دانش‌آموزی برای هر فرد متقاضی خارج از انگلستان، تقریبا 348 پوند است. علاوه بر این، هزینه‌های اضافی نیز می‌توانند بر اساس شرایط خاص شما شامل “هزینه سلامت مهاجرت” (HIS) ، هزینه ترجمه اسناد (اگر اسناد شما به زبان انگلیسی نباشد)، سپرده‌های بانکی برای اثبات پشتیبانی مالی و هزینه‌های آزمون زبان انگلیسی برای اثبات مهارت انگلیسی شما باشند. همچنین، از آنجا که دارندگان ویزای دانش‌آموزی زیر سن قانونی هستند، لازم است که یکی از والدین آنها را در سفر به انگلستان همراهی کنند و یا از خدمات سرپرستی موجود استفاده کنند، که به نوبه خود هزینه‌های اضافی را نیز به همراه خواهد داشت. متعاقباً، والدین همراه باید برای دریافت “ویزای وابسته” بصورت جداگانه درخواست دهند که هزینه‌های جداگانه خود را به همراه دارد.

 

هزینه‌های ویزای کوتاه‌مدت تحصیلی انگلستان

ویزای کوتاه مدت تحصیلی دارای 2 نوع مختلف است که امکان ورود به انگلستان را برای تحصیل در دوره‌های کوتاه مدت امکان پذیر می‌سازد. بنابراین، شما می‌توانید بر اساس طول دوره خود، هرکدام از انواع این ویزا را درخواست کنید. هزینه تقریبی برای ویزای تحصیلی کوتاه مدت 6 ماهه 96 پوند، و برای ویزای تحصیلی کوتاه مدت 11 ماهه 186 پوند است. درمورد هزینه‌های اضافی خاص، ممکن است لازم داشته باشید که هزینه‌های ترجمه اسناد، سپرده‌های بانکی برای اثبات پشتیبانی مالی و هزینه‌های آزمون زبان انگلیسی به منظور اثبات مهارت انگلیسی خود را بپردازید. همچنین، اگر شما یک متقاضی زیر 18 سال هستید، هنگام سفر به انگلستان باید توسط یکی از والدین (که در درخواست ویزای خود آنها را معرفی کرده‌اید) همراهی شوید. در غیر اینصورت، اگر به تنهایی قصد ادامه تحصیل در انگلستان را دارید، باید از خدمات یک سرپرست یا قیم در انگلستان استفاده کنید که هزینه‌های بیشتری را متحمل می شود.
در نهایت، اگر هنوز در مورد ویزاهای دانشجویی در انگلستان و شرایط آنها سؤالی دارید، لطفاً صفحه‌ی ویزای دانشجویی ما را در UKStudy.com بررسی کنید. همچنین، جهت پاسخگویی به هرگونه سؤال دیگری که درباره تحصیل به عنوان یک دانشجوی بین المللی در انگلستان دارید، شما می‌توانید با تیم مشاورین آموزشی متخصص Studyportal از طریق تماس با ما در ارتباط باشید. هرگز بر روی تصمیمات مهم زندگی خود ریسک نکنید و سعی کنید به روش اصولی وحساب شده عمل کنید.

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

  تماس با ما

  برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

  • تلفن مشاوره تماس مستقیم: 00995596693000
  Top
  We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…