. .

دانشگاه های انگلستان

تحصیل در دانشگاه‌های انگلستان

انگلستان دارای تعداد زیادی از مؤسسات آموزش عالی می باشد .این مؤسسات شامل مراکز تحقیقاتی، کالج‌ها و دانشگاه‌ها می باشد. براساس آخرین آمار QS در رابطه با رتبه بندی دانشگاه‌های جهان، انگلیس دارای 4 دانشگاه در بین 10 دانشگاه برتر جهان است که این دانشگاه‌ها عبارتند از:

1-دانشگاه آکسفورد در رتبه 4    2-دانشگاه کمبریج در رتبه ۷      3-کالج دانشگاهی لندن در رتبه ۸           4-کالج سلطنتی لندن در رتبه ۹

همه این دانشگاه‌ها از جمله معتبرترین و برخی از قدیمی‌ترین موسسات آموزش عالی در سراسر جهان هستند. شایان ذکر است‌، ما هیچ اشاره‌ای به دیگر دانشگاه‌های برتر انگلستان مانند: دانشگاه ادینبورگ (20) ، دانشگاه منچستر (27) ، کالج پادشاهی لندن (33) و دانشگاه وارویک (62) نداشته‌ایم. این آمارها همگی نشان می‌دهند که سیستم آموزش عالی انگلستان، با آموزش و تربیت متخصصان آینده در همه زمینه‌های تحصیلی و تحقیقاتی (تجارت، پزشکی، مهندسی، هنر، علوم اجتماعی، علوم طبیعی و حتی رشته‌های علمی مدرن مانند فناوری اطلاعات، طراحی کامپیوتر، اکتشاف فضایی و فناوری نانو) در تولید بخش بزرگی از دانش جهان نقش سازنده‌ای را ایفا می‌کند.

دانشگاه‌های ما در انگلستان

Studyportal مأموریت خود را در راستای فراهم کردن فرصت‌های آموزشی برای دانشجویان بین‌المللی مشتاق از سراسر جهان، جهت تحصیل در دانشگاه‌های انگلستان قرار داده است. در نتیجه، ما خدمات اعزام بدون واسطه‌ دانشجو را به همراه مشاوره‌های تحصیلی تخصصی-رایگان، جهت تحصیل در دوره‌های دانشگاهی و زبان انگلیسی در دانشگاه‌های همکار خود، به دانشجویان ارائه می‌دهیم. تیم مشاوران با تجربه ما، آخرین اطلاعات را در مورد قیمت‌ها، شرایط و تاریخ دوره‌ها به شما ارائه می‌دهند و شما را به عنوان یک دانشجوی بین‌المللی در انگلستان به سمت آینده آموزشی مطلوبتان راهنمایی می‌کنند. در نهایت، در پاسخ به نیاز دانشجویانی که مشغول و یا متقاضی تحصیل در انگلستان هستند، StudyPortal نمایه‌ای از تمام دانشگاه‌های انگلستان را که مورد تایید British Council (سازمان ارتباطات فرهنگی و فرصت‌های مطالعاتی انگلستان) هستند، تهیه کرده است.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

    تماس با ما

    برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

    • تلفن مشاوره تماس مستقیم: 00995596693000
    Top
    We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…